Warzywa krajowe
30.09.2026Produkt
Opakowanie
Min
Średnia
Max
Zmiana
Przeliczenie
Bób
500 g
10.00
11.50
13.00
0.00%
23.00 / 1 kg
Botwinka
10 szt.
20.00
30.00
40.00
0.00%
3.00 / 1 szt.
Brokuł
1 szt.
3.00
4.00
5.00
0.00%
4.00 / 1 szt.
Brukselka
1 kg
8.00
9.50
11.00
0.00%
9.50 / 1 kg
Burak
10 kg
10.00
13.00
16.00
0.00%
1.30 / 1 kg
Cebula czerwona
5 kg
10.00
15.00
20.00
0.00%
3.00 / 1 kg
Cebula dymka ze szczypiorem
10 szt.
10.00
22.50
35.00
0.00%
2.25 / 1 szt.
Cebula szalotka
5 kg
20.00
25.00
30.00
0.00%
5.00 / 1 kg
Cebula z łuską
15 kg
12.00
18.50
25.00
0.00%
1.23 / 1 kg
Chrzan
5 kg
60.00
75.00
90.00
0.00%
15.00 / 1 kg
Cukinia
1 kg
3.00
4.00
5.00
0.00%
4.00 / 1 kg
Czosnek
1 szt.
1.00
2.00
3.00
0.00%
2.00 / 1 szt.
Dynia
1 kg
1.50
2.25
3.00
0.00%
2.25 / 1 kg
Fasola zielona
1 kg
8.00
10.00
12.00
0.00%
10.00 / 1 kg
Fasola żółta
1 kg
8.00
10.00
12.00
0.00%
10.00 / 1 kg
Grzyb Borowik
1 kg
25.00
37.50
50.00
0.00%
37.50 / 1 kg
Grzyby Kurki
1 kg
30.00
32.50
35.00
-18.75%
32.50 / 1 kg
Grzyby Podgrzybki
1 kg
16.00
25.50
35.00
+6.25%
25.50 / 1 kg
Kalafior
1 szt.
4.00
6.00
8.00
0.00%
6.00 / 1 szt.
Kalarepa
10 szt.
15.00
20.00
25.00
0.00%
2.00 / 1 szt.
Kapusta czerwona
10 kg
10.00
15.00
20.00
0.00%
1.50 / 1 kg
Kapusta kiszona
1 kg
3.00
4.00
5.00
0.00%
4.00 / 1 kg
Kapusta młoda
1 szt.
2.00
3.00
4.00
0.00%
3.00 / 1 szt.
Kapusta pekińska
5 kg
15.00
20.00
25.00
0.00%
4.00 / 1 kg
Kapusta szatkowana
10 kg
15.00
17.50
20.00
0.00%
1.75 / 1 kg
Kapusta włoska
1 szt.
5.00
6.50
8.00
0.00%
6.50 / 1 szt.
Kapusta worek
20 kg
20.00
24.00
28.00
0.00%
1.20 / 1 kg
Koper
10 szt.
10.00
15.00
20.00
0.00%
1.50 / 1 szt.
Kukurydza
1 szt.
2.00
3.50
5.00
0.00%
3.50 / 1 szt.
Marchew
10 kg
10.00
14.00
18.00
0.00%
1.40 / 1 kg
Nać Pietruszki
10 szt.
10.00
13.00
16.00
0.00%
1.30 / 1 szt.
Ogórek
1 kg
3.00
4.50
6.00
0.00%
4.50 / 1 kg
Ogórek kiszeniak
1 kg
2.00
4.00
6.00
0.00%
4.00 / 1 kg
Ogórek kiszony
1 kg
8.00
9.50
11.00
0.00%
9.50 / 1 kg
Ogórek małosolny
1 kg
7.00
9.50
12.00
0.00%
9.50 / 1 kg
Papryka Blondy
5 kg
20.00
25.00
30.00
0.00%
5.00 / 1 kg
Papryka czerwona
5 kg
25.00
32.50
40.00
0.00%
6.50 / 1 kg
Papryka zielona
5 kg
20.00
25.00
30.00
0.00%
5.00 / 1 kg
Papryka żółta
5 kg
30.00
45.00
60.00
0.00%
9.00 / 1 kg
Pieczarka
3 kg
20.00
27.50
35.00
0.00%
9.17 / 1 kg
Pietruszka
5 kg
15.00
20.00
25.00
0.00%
4.00 / 1 kg
Pomidor
6 kg
24.00
37.00
50.00
0.00%
6.17 / 1 kg
Pomidor malinowy
6 kg
25.00
37.50
50.00
0.00%
6.25 / 1 kg
Pomidor polny
18 kg
40.70
55.35
70.00
0.00%
3.08 / 1 kg
Por
10 szt.
15.00
20.00
25.00
0.00%
2.00 / 1 szt.
Por młody
10 szt.
20.00
25.00
30.00
0.00%
2.50 / 1 szt.
Rzodkiewka
1 szt.
1.50
2.00
2.50
0.00%
2.00 / 1 szt.
Sałata
1 szt.
2.50
3.00
3.50
0.00%
3.00 / 1 szt.
Sałata lodowa
1 szt.
4.00
5.00
6.00
0.00%
5.00 / 1 szt.
Seler
5 kg
10.00
15.00
20.00
0.00%
3.00 / 1 kg
Słonecznik
10 szt.
20.00
35.00
50.00
0.00%
3.50 / 1 szt.
Szczypiorek
10 szt.
9.00
13.50
18.00
0.00%
1.35 / 1 szt.
Włoszczyzna
10 szt.
40.00
45.00
50.00
0.00%
4.50 / 1 szt.
Ziemniak
15 kg
8.00
12.00
16.00
0.00%
0.80 / 1 kg
Warzywa importowane
30.09.2026Produkt
Opakowanie
Min
Średnia
Max
Zmiana
Przeliczenie
Batat
1 kg
7.00
8.50
10.00
0.00%
8.50 / 1 kg
Cykoria
1 szt.
8.00
8.50
9.00
0.00%
8.50 / 1 szt.
Imbir
1 kg
14.00
15.00
16.00
0.00%
15.00 / 1 kg
Papryka Chili
1 kg
20.00
22.50
25.00
0.00%
22.50 / 1 kg
Pomidor Cherry gałązka
1 kg
26.00
27.00
28.00
0.00%
27.00 / 1 kg
Pomidor Cherry Hiszpania
250 g
6.00
7.00
8.00
0.00%
28.00 / 1 kg
Rukola
100 g
4.00
4.50
5.00
0.00%
45.00 / 1 kg
Sałata mix
150 g
4.50
4.75
5.00
0.00%
31.67 / 1 kg
Sałata Rzymska
1 szt.
5.00
5.50
6.00
0.00%
5.50 / 1 szt.
Seler naciowy
1 szt.
5.00
6.00
7.00
0.00%
6.00 / 1 szt.
Owoce Krajowe
30.09.2026Produkt
Opakowanie
Min
Średnia
Max
Zmiana
Przeliczenie
Borówka luz
1 kg
22.00
28.50
35.00
0.00%
28.50 / 1 kg
Jabłko Antonówka
15 kg
30.00
45.00
60.00
0.00%
3.00 / 1 kg
Jabłko Champion
15 kg
25.00
37.50
50.00
0.00%
2.50 / 1 kg
Jabłko Delikates
15 kg
30.00
45.00
60.00
0.00%
3.00 / 1 kg
Jabłko Empire
15 kg
30.00
40.00
50.00
0.00%
2.67 / 1 kg
Jabłko Idared
15 kg
20.00
30.00
40.00
0.00%
2.00 / 1 kg
Jabłko Jonaprince
15 kg
30.00
40.00
50.00
0.00%
2.67 / 1 kg
Jabłko Julired
15 kg
30.00
45.00
60.00
0.00%
3.00 / 1 kg
Jabłko Papierówka
15 kg
40.00
55.00
70.00
0.00%
3.67 / 1 kg
Jabłko Paulared
15 kg
30.00
45.00
60.00
0.00%
3.00 / 1 kg
Jabłko Piros młode
15 kg
40.00
52.50
65.00
0.00%
3.50 / 1 kg
Jabłko Sander
15 kg
30.00
45.00
60.00
0.00%
3.00 / 1 kg
Jabłko Szara Reneta
15 kg
30.00
45.00
60.00
0.00%
3.00 / 1 kg
Malina
250 g
7.50
8.45
9.40
0.00%
33.80 / 1 kg
Orzech laskowy
1 kg
14.00
16.00
18.00
0.00%
16.00 / 1 kg
Pigwowiec
1 kg
10.00
11.00
12.00
0.00%
11.00 / 1 kg
Śliwka
1 kg
3.00
6.00
9.00
0.00%
6.00 / 1 kg
Śliwka Dąbrowicka
1 kg
2.50
3.75
5.00
0.00%
3.75 / 1 kg
Śliwka Mieszaniec
1 kg
3.00
4.00
5.00
0.00%
4.00 / 1 kg
Owoce Importowane
30.09.2026Produkt
Opakowanie
Min
Średnia
Max
Zmiana
Przeliczenie
Ananas
1 szt.
5.00
11.00
17.00
0.00%
11.00 / 1 szt.
Ananas Miodowy
1 szt.
18.00
19.00
20.00
0.00%
19.00 / 1 szt.
Arbuz bezpestkowy
1 kg
5.00
5.00
5.00
0.00%
5.00 / 1 kg
Avocado
1 szt.
5.00
5.50
6.00
0.00%
5.50 / 1 szt.
Awokado Hass
1 szt.
5.50
6.00
6.50
0.00%
6.00 / 1 szt.
Banan
18 kg
60.00
85.00
110.00
0.00%
4.72 / 1 kg
Brzoskwinia
10 kg
70.00
80.00
90.00
0.00%
8.00 / 1 kg
Brzoskwinia
1 kg
6.50
7.00
7.50
0.00%
7.00 / 1 kg
Cytryna RPA
1 kg
6.50
7.00
7.50
0.00%
7.00 / 1 kg
Grejpfrut czerwony
1 kg
7.00
8.00
9.00
0.00%
8.00 / 1 kg
Grejpfrut Sweetie
1 kg
9.00
9.50
10.00
0.00%
9.50 / 1 kg
Gruszka Konferencja
12 kg
90.00
95.00
100.00
0.00%
7.92 / 1 kg
Kiwi Gold
1 szt.
4.50
5.25
6.00
0.00%
5.25 / 1 szt.
Kiwi koszyk
1 kg
13.00
14.00
15.00
0.00%
14.00 / 1 kg
Kiwi Nowa Zelandia
1 szt.
2.50
3.00
3.50
0.00%
3.00 / 1 szt.
Limonka
1 kg
15.00
16.50
18.00
0.00%
16.50 / 1 kg
Mandarynka RPA
1 kg
9.00
10.00
11.00
0.00%
10.00 / 1 kg
Mango
1 szt.
6.00
7.00
8.00
0.00%
7.00 / 1 szt.
Melon
1 szt.
10.00
11.00
12.00
0.00%
11.00 / 1 szt.
Nektarynka
1 kg
6.00
7.00
8.00
0.00%
7.00 / 1 kg
Pitahaya( smoczy owoc)
1 szt.
20.00
23.50
27.00
0.00%
23.50 / 1 szt.
Pomarańcza
1 kg
7.00
8.00
9.00
0.00%
8.00 / 1 kg
Pomelo
1 szt.
9.00
9.50
10.00
0.00%
9.50 / 1 szt.
Winogrono ciemne Mołdawia
1 kg
7.00
7.50
8.00
0.00%
7.50 / 1 kg
Winogrono Ciemne Włoskie
1 kg
12.00
12.50
13.00
0.00%
12.50 / 1 kg
Winogrono Jasne Włoskie
1 kg
12.00
12.50
13.00
0.00%
12.50 / 1 kg
Winogrono bezpestkowe
1 kg
16.00
17.50
19.00
0.00%
17.50 / 1 kg
Winogrono rodzynkowe Grecja
1 kg
11.00
11.75
12.50
0.00%
11.75 / 1 kg

